Restaurace

Naše sociální restaurace Café Therapy se nachází ve Školské ulici 30. Restaurace vznikla v roce 2005 a od té doby zaměstnává klienty služeb naší mateřské společnosti SANANIM z.ú..
Dáváme lidem, kteří si prošli léčbou na návykových látkách a po výkonu trestu odnětí svobody, příležitost uplatnit se na trhu práce.

Kromě kvalitních jídel, které připravujeme výhradně ze surovin od vybraných dodavatelů, u nás naleznete prostor pro odpočinek u skvělé kávy, točených limonád a perfektně vychlazeného piva. Nezastupitelné místo v naší nabídce mají produkty od firem, které mají rovněž sociální přesah – můžete si u nás dát pivo od Pivovaru Chříč. Také využíváme služeb sociální prádelny.
Naše menu naleznete zde.

Nabízíme prostor pro uspořádání oslav i menších konferencí (Naše školicí místnosti). Pro akce mimo naší restauraci využijte náš Catering.

Napište nám co potřebujete a my to zařídíme.

Projekt Nová Cafe Therapy je spolufinancován EU.
Díky tomuto projektu s registračním číslem: CZ.07.3.58/0.0/0.0/16_041/0000593 jsme provedli v období od 1.1. do 30.5. 2018 rekonstrukci baru.
Cílem projektu je vytvořit dvě nová pracovní místa a rozšířit naší nabídku služeb o prodej do ulice.
Nyní je náš pracovní tým rozšířen o dva nové členy a aktivně realizujeme nový způsob prodeje s sebou.

Naše „Konferenční místnost“

je umístěna v zadní části restaurace a je oddělena od veřejně přístupných prostor. Místnost je ideální pro pořádání oslav, firemních akcí, školení, tiskových konferencí, ale i pro setkání s přáteli, místo pro Váš odpočinek ba i relaxaci. Cena pronájmu je 250,- s DPH za hodinu.*

Jednotlivé stoly – až 24 osob
Rozmístění – až 20 osob
Do kruhu – až 30 osob      
Dostupnost Velké Konferenční místnosti

Při rezervaci je potřeba specifikovat jak si přejete uspořádání stolů a židlí (dlouhý stůl pro 20 osob, divadelní uspořádáni pro 30 osob s možností stolu pro tiskovku, uspořádání do kruhu taktéž pro 30 osob). Zda si budete přát využít projektor, flipchart, případně jiné požadavky. Na objednávku je možné připravit speciální občerstvení dle vlastního přání.

Místnost rezervujte přes email: therapy(zavináč)sananim.cz

Restaurace ve Školské 30 | Bistro na Pedagogické fakultě | Kavárna v divadle ABC